DomůSkříňový nábytek

Skříně vyrábíme v několika modelových řadách, které se liší hlavními rozměry, ale jednotlivé druhy skříní jsou v příslušných řadách navrhovány tak, aby je bylo možné kombinovat při zachování jednotného vzhledu celých skříňových sestav.

Klademe velký důraz na kvalitu materiálů a provedení, veškerý nábytek proto vyrábíme z oboustranně laminovaných desek tloušťky 19 mm. Vysoká tuhost a pevnost jsou zajištěny kolíkovými spoji a zády skříní z laminovaných desek tloušťky 19 mm. Korpusy skříní jsou na nepohledových hranách opatřeny ABS hranou tloušťky 1 mm, pohledové hrany, dveře a zásuvky jsou opatřeny ABS hranou tloušťky 2 mm. Skříně jsou vyráběny v několika modelových řadách, které se liší nejen rozměry, ale i použitými závěsy a zámky. Modely L, E jsou vyráběny se závěsy s maximálním úhlem otevření 165° a s trojcestnými rozvorovými zámky. Modely X a M jsou vyráběny se závěsy s maximálním úhlem otevření 110 stupňů. Prosklené skříňky jsou dodávány s bezpečnostními skly.

Rozměry skříní jsou uváděny - š×v×, kde hloubka je měřena u korpusu. V případě skříní s dveřmi se tak k celkovému rozměru připočte ještě cca 20 mm.

Vedle školního nábytku vyrábíme i vybavení pro interiéry kanceláří veřejných budov a soukromých objektů a to jak ve standardním provedení, tak jako individuální nábytek na míru přesně podle požadavků našich zákazníků.

Podrobnější informace a přehled základního sortimentu naleznete v katalogu ke stažení níže.

Soubory ke stažení: